samskabelse-bogforside

Samskabelse eller samarbejde?

2.61 out of 5 based on 64 customer ratings
(64 kundeanmeldelser)

DKK 278,00

Det gode samarbejde er aldrig en tilfældighed. Med denne bog får du køreplanerne til forskellige typer samarbejder mellem frivillige organisationer, kommuner og virksomheder.

Kategori: .

Product Description

Det gode samarbejde er aldrig en tilfældighed. Med denne bog får du køreplanerne til forskellige typer samarbejder mellem frivillige organisationer, kommuner og virksomheder. Bogens første kapitler tager dig gennem de vigtige overvejelser omkring samarbejdsmodeller, hvad man vil samarbejde om og med hvem. En af bogens vigtigste pointer er nemlig, at samskabelse ikke nødvendigvis er den bedste løsning for alle. Bogens sidste kapitler indeholder gode fremgangsmåder til at tage kontakt til potentielle samarbejdspartnere samt hvordan forskellige typer samarbejder organiseres og koordineres.

Titel: Samskabelse eller Samarbejde? Forskelle, fordele og fremgangsmåder
Forfatter(e): Marie B. Holdt, Helle Hygum, Helle Gerber, Julia B. Hunt, Frederik C. Boll og Simon T. Nielsen
Udgivelsesår: 2014
Antal sider: 101 sider
ISBN: 978-87-997799-0-1
Pris: 278,00 DKK

64 reviews for Samskabelse eller samarbejde?

  1. goazona@iron1.xyz
    2 out of 5

    :

  2. goazona@iron1.xyz
    2 out of 5

    :

  3. goazona@iron1.xyz
    4 out of 5

    :

  4. Cheroke@sufmail.xyz
    4 out of 5

    :

    http://buytadalafshop.com/ – purchasing cialis online

  5. Raitirl@manmail.xyz
    4 out of 5

    :

  6. Chishetle@rvmail.xyz
    4 out of 5

    :

  7. Eviliatib@sqmail.xyz
    1 out of 5

    :

    cialis usage

  8. encolla@svmail.xyz
    1 out of 5

    :

    https://buystromectolon.com/ – stromectol 12mg online

  9. Nicsdeect@rwmail.xyz
    4 out of 5

    :

  10. irommully@swmail.xyz
    4 out of 5

    :

  11. Fleence@oourmail.xyz
    3 out of 5

    :

  12. Expinia@mktmail.xyz
    4 out of 5

    :

    Levitra Long Term Effects

  13. Dromies@rqmail.xyz
    3 out of 5

    :

    comprar cialis soft

  14. shingor@abdiell.xyz
    4 out of 5

    :

    Propecia Nelle Donne

  15. Gowmert@abdulah.xyz
    2 out of 5

    :

  16. wiscelA@oourmail.xyz
    3 out of 5

    :

  17. Infutty@mktmail.xyz
    3 out of 5

    :

  18. PlannaSew@sqmail.xyz
    4 out of 5

    :

  19. Fariliams@rvmail.xyz
    4 out of 5

    :

  20. Alieflems@adann.xyz
    1 out of 5

    :

    India Kamagra

  21. Outfiff@rqmail.xyz
    1 out of 5

    :

  22. hooveak@rwmail.xyz
    2 out of 5

    :

    Medsforless

  23. enVendy@swmail.xyz
    1 out of 5

    :

  24. smalinc@sufmail.xyz
    2 out of 5

    :

    Prix Cialis Suisse

  25. odogWrozy@supmail.xyz
    2 out of 5

    :

  26. oxisync@manmail.xyz
    4 out of 5

    :

  27. neiffib@adann.xyz
    4 out of 5

    :

  28. Rivysibly@abdulah.xyz
    3 out of 5

    :

    Cialis Sur Ebay

  29. Anazids@swmail.xyz
    1 out of 5

    :

    Discount Prevacid

  30. orergit@supmail.xyz
    4 out of 5

    :

    https://buyneurontine.com/ – 300mg gabapentin

  31. Bibible@abdiell.xyz
    4 out of 5

    :

  32. Cottthums@sqmail.xyz
    3 out of 5

    :

  33. Roowssmut@sufmail.xyz
    1 out of 5

    :

  34. paypsunda@rqmail.xyz
    3 out of 5

    :

  35. acereeJen@abdiell.xyz
    2 out of 5

    :

  36. DrasEle@rvmail.xyz
    2 out of 5

    :

    Viagra Cialis Levitra Sample Pack

  37. Argusly@rwmail.xyz
    2 out of 5

    :

  38. jahAnonee@oourmail.xyz
    4 out of 5

    :

  39. Toogedare@mktmail.xyz
    4 out of 5

    :

    Alka Seltzer Plus And Amoxicillin

  40. dumBaws@supmail.xyz
    3 out of 5

    :

  41. ocealse@maill1.xyz
    2 out of 5

    :

  42. exevomo@sqmail.xyz
    4 out of 5

    :

    Comment Acheter Du Viagra France

  43. Enlicsnal@svmail.xyz
    2 out of 5

    :

    Less Price To Buy Viagra

  44. Neetsbast@abdulah.xyz
    1 out of 5

    :

    donde venden viagra en medellin

  45. boubcople@swmail.xyz
    2 out of 5

    :

  46. Alloday@manmail.xyz
    1 out of 5

    :

    How Can I Buy Cialis In A Store In Ct

  47. Ensulse@sqmail.xyz
    2 out of 5

    :

  48. enlitly@adann.xyz
    1 out of 5

    :

    Baclofene Sans Ordonnance

  49. Attisee@swmail.xyz
    1 out of 5

    :

    viagra pfizer vademecum

  50. Extibia@rwmail.xyz
    4 out of 5

    :

    Amoxicilina Medication Quick Shipping

  51. clehows@svmail.xyz
    2 out of 5

    :

    1447 Erectile Dysfunction And Pe

  52. Erurrible@rwmail.xyz
    3 out of 5

    :

  53. drealyday@oourmail.xyz
    2 out of 5

    :

  54. excalty@sufmail.xyz
    2 out of 5

    :

  55. ascereups@sqmail.xyz
    4 out of 5

    :

    Results Generic Propecia

  56. jeboorm@abdulah.xyz
    1 out of 5

    :

    Propecia Problemas Si

  57. entipse@adann.xyz
    2 out of 5

    :

    Non Prescription Cymbalta

  58. MosyLasty@rwmail.xyz
    1 out of 5

    :

  59. enehync@sqmail.xyz
    3 out of 5

    :

    buy levitra online cheap

  60. Phingog@rqmail.xyz
    3 out of 5

    :

  61. debra_benn@yahoo.com
    4 out of 5

    :

    I’m impressed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that’s both equally educative
    and engaging, and let me tell you, you’ve hit the nail on the
    head. The issue is something which too few men and women are speaking intelligently about.
    I’m very happy I found this during my search for something concerning this.

    Feel free to surf to my homepage buy cheap generic cialis uk

  62. horulky@oourmail.xyz
    2 out of 5

    :

    venta kamagra entrega order kamagra online kamagra in groningen

  63. Duedovepe@swmail.xyz
    1 out of 5

    :

    rattcync Quick HiT In a patient with vertigo goal is to differentiate between peripheral benign and cen tral worrisome vertigo see Table https://apriligyn.com IcorryTors Amoxicillin Resistant

  64. scienna@sqmail.xyz
    4 out of 5

    :

    Child Dosage Of Keflex Cifaft prix du levitra 20mg MepeViepheah levitra generique 20mg en ligne

Tilføj en anmeldelse af varen